Working hours
mo. - sa.8:00 - 21:00
su.8:00 - 16:00
info.adgar@.com
tel.22 52 48 37

Map

Strefa AdgarFit

Al. Jerozolimskie 181B
02-222 WARSZAWA

Godziny pracy:

Pon - Nd

6:00 - 23:00

Kontakt:


tel. 22 323 81 00

Dojazd autobusami:

127, 158, 178, 187, 191, 208, 717, N01, N35, N85

AdgarFit     25/10/2016
Strach ma wielkie oczy?!
Jeśli sądzicie, że to prawda, to zapraszamy na treningi wtorkowe z Julitą Kotecką :)
AdgarFit     20/08/2016
Czy uczeń przerośnie mistrza?
Dwóch Pawłów, nasz trener i zawodnik wystartowali w biegu Pogoń za Bobrem w ramach Maraton Wigry rozgrywanym na dalekiej Suwalszczyźnie. Do tego poszło im całkiem nieźle ;) Więcej informacji https://www.facebook.com/AdgarFit/photos/pcb.388687394588173/388680754588837/?type=3
AdgarFit     04/08/2016
Charytatywny turniej siatkówki JLL
Walczyliśmy z całych sił do samego końca! Wygrali inni :) Wielkie gratulacje dla całej naszej drużyny i wszystkich zawodników! Robert, Anna, Maciej, Pola, Eva - BRAWO WY!
AdgarFit     14/07/2016
Co wybrać? Podbiegi czy cross?
A może by tak nie wybierać?
AdgarFit     22/06/2016
Chwalimy się bo jest czym! :)
We wczorajszym 2. Nocny Bieg Sztafetowy Janusza Kusocińskiego wystartowały dwie nasze drużyny. Wystartowały to mało powiedziane! Zajęły odpowiednio 3 i 4 miejsce wśród sztafet mieszanych! Jak sami zapowiadają: „Dopiero się rozkręcamy!” :) Wielkie brawa!
AdgarFit     21/06/2016
to nie koniec dobry wiadomości z dnia wczorajszego!
Mamy silne drużyny ale również indywidualnie jesteśmy na bardzo wysokim poziomie, czego potwierdzeniem jest wczorajsze 2 miejsce Alicji Stawickiej w klasyfikacji indywidualnej kobiet! To był zdecydowanie udany wtorkowy wieczór. Alicja z numerem 66.
Euro 2016     08/06/2016
Mecze Polski w Świeżo Malowane
10 czerwca rusza wielkie piłkarskie święto – EURO 2016 UEFA FRANCE. Wszystkie mecze będzie można obejrzeć w restauracji Świeżo Malowane, która mieści się w budynku A przy Al. Jerozolimskich 181. Już w najbliższą niedzielę o 18:00 zapraszamy na pierwszy mecz naszej reprezentacji – Polska zmierzy się z Irlandią. Dodatkowo czeka na Was mnóstwo atrakcji, m.in. po każdej strzelonej bramce Polaków biało-czerwony shot dla wszystkich! W trakcie meczu Restauracja rozlosuje kolację szefa kuchni! Rezerwacje pod numerami: 22 310 05 88 oraz 519 020 361
AdgarFit     31/05/2016
Yoga Beat in Adgar Fit
Szanowni Państwo Z dniem 30.05.2016r ruszyliśmy z 4 dniowym wyzwaniem Yoga Beat Challenge w AdgarFit ( Kompleks Adgar Park West w Al.Jerozolimskich 181). Karolina Erdmann postanowiła zadbać o Waszą kondycję, zdrowie, ciało oraz dobry humor podczas zajęć z nowoczesnej nowojorskiej yogi! Zapraszamy na zajęcia, które będą się odbywały do czwartku (02.06.2016) w godzinach 19:45- 20:45. Wystarczy wziąć ze sobą matę oraz uśmiech :) Więcej informacji na Facebooku: https://www.facebook.com/events/652847291539917/
AdgarFit     07/05/2016
XII Ekiden
Nasze dwa zespoły zakończyły dziś XII Ekiden w zawrotnym tempie . Nadal jesteśmy pod wrażeniem ich wyczynów. Gratulacje dla biegazy. Daliście dobre show :) Aby uzyskać więcej informacji, relacji z treningów, oraz startów grupowych można znaleźć na naszym FB ! https://www.facebook.com/AdgarFit/ Zapraszamy
AdgarFit     15/03/2016
Treningi biegowe
Przypominamy o trwających treningach biegowych, które odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 18:00, oraz w każdą sobotę o 9:30. Wszystkich chętnych zapraszamy na bezpłatne treningi. Zbiórka w budynku Adgar Park West przy Al. Jrozolimskich 181, pod sklepem SportGURU. Do zobaczenia! :)
AdgarFit     07/05/2015
Rafał Majka został ambasadorem AdgarFit, strefy sportu w kompleksie biurowym Adgar Park West w Warszawie.
Warszawa, 6 maja 2015 r. – Zwycięzca ubiegłorocznego wyścigu Tour De Pologne Rafał Majka podpisał umowę z Grupą Adgar, na mocy której został ambasadorem AdgarFit. Umowa została podpisana na 3 lata. Współpraca będzie się opierać na dzielonej przez AdgarFit i Rafała Majkę pasji do sportu na najwyższym poziomie i popularyzacji kolarstwa poprzez wspólne treningi oraz inne działania. AdgarFit to strefa sportu i rekreacji mieszcząca się w kompleksie biurowym Adgar Park West przy Al. Jerozolimskich 181 w Warszawie, obejmująca centrum fitness Gravitan z siłownią, basenem treningowym, bieżnią antygrawitacyjną oraz skomputeryzowanymi stacjami do treningu rowerowego. Działa tu także showroom Garmin, sklep sportowy Sport GURU, klinika medycyny sportowej Porta Medica, trzy restauracje i kawiarnia. Unikalnym elementem jest też okalająca kompleks bieżnia wykonana z tworzywa, które nigdy nie zamarza, dzięki czemu można na niej trenować przez cały rok. Jest to pierwsza bieżnia tego typu w Europie kontynentalnej. „AdgarFit to dostępny dla wszystkich ośrodek na najwyższym poziomie. Są tu świetne warunki zarówno do trenowania, jak i regeneracji po zawodach i trudach sezonu kolarskiego. Bardzo się cieszę, że będziemy współpracować i mamy wiele planów popularyzacji fantastycznego sportu, jakim jest kolarstwo. Będą między innymi wspólne treningi ze wszystkimi ambitnymi kolarzami, którzy chcą sięgać wyżej i nie boją się ciężkiej pracy. Wiem, że wytrwałością i entuzjazmem można wiele osiągnąć – wraz z AdgarFit będziemy wspierać wszystkich, którzy cenią aktywny styl życia” – powiedział Rafał Majka. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że ambasadorem AdgarFit będzie właśnie Rafał Majka, który w tak młodym wieku już osiągnął wiele w swojej dyscyplinie, a przed sobą ma perspektywę jeszcze większych sukcesów. Jako współtwórca AdgarFit, a przy tym zapalony kolarz i biegacz, czuję się zaszczycony, że przez następne trzy lata Rafał Majka będzie razem z nami wspierał społeczność sportowców dążących do osiągania coraz lepszych wyników” – powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar.
Adgar Poland     15/04/2015
Startują treningi kolarskie z AdgarFit
18 kwietnia ruszają bezpłatne treningi kolarskie organizowane przez AdgarFit, strefę sportu i rekreacji w Adgar Park West, wraz z Gravitan Health and Sport Clubs, Garmin, Sport GURU, Porta Medica i Kuźnią Triathlonu. Dodatkowy napęd zapewni Inchcape Motor, dealer BMW. Treningi będą odbywały się dwa razy w tygodniu, we wtorki o godzinie 18:00 i w soboty o godzinie 10:00. Treningi są otwarte dla wszystkich i rozpoczynać się będą pod kompleksem Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich 181 B. Więcej szczegółów na https://www.facebook.com/AdgarFitProTeam. Każdy będzie mógł trenować na poziomie odpowiadającym jego umiejętnościom i kondycji. Treningi będą prowadzone przez dwóch zawodowych trenerów z Gravitan Health and Sport Clubs oraz Kuźni Triathlonu, a grupa zostanie podzielona na początkujących i bardziej zaawansowanych kolarzy. Organizatorzy zadbali też o bezpieczeństwo uczestników – podczas treningów za kolarzami będzie jechał samochód BMW serii 2 Active Tourer w barwach AdgarFit, który będzie osłaniał kolumnę, a także wiózł wodę i części zapasowe do rowerów.
Adgar     21/03/2015
Biegaj z Ochotą i adgarfit!
Nadeszła wiosna, a wraz z nią sezon na bieganie. Na bezpłatne profesjonalne treningi zaprasza centrum sportu i rekreacji adgarfit zlokalizowane w kompleksie biurowym Adgar Park West. Ruszyły już bezpłatne treningi biegowe z nowymi trenerami adgarfit ProTeam- Kasią Gorlo i Bartkiem Olszewskim. Odbywają się 3 razy w tygodniu. we wtorki i czwartki o godz. 18, oraz w soboty o godz. 9:30. Czwartkowe treningi przeznaczone są dla zaawansowanych biegaczy, wtorkowe dla początkujących, a sobotnie dla wszystkich amatorów biegania. Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy zarezerwować miejsce poprzez Naszą stronę www.adgarfit.pl. Start spod Adgar Park West, Al. Jerozolimskie 181B. Szczegółowy harmonogram treningów można znaleźć na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/AdgarFitProTeam. „Cieszymy się, że możemy dać mieszkańcom Warszawy możliwość tworzenia prawdziwej społeczności biegaczy. Wiemy, że wspólny trening, wymiana doświadczeń oraz wzajemne wsparcie motywują do dalszych treningów i skutkują lepszym wynikiem. Nasze sesje biegowe odbywają się pod okiem znanego maratończyków Bartka Olszewskiego i Kasi Gorlo, którzy potrafią zarażać innych swoją pasją do aktywnego stylu życia. Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi z adgarfit!” – powiedział Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar w Polsce.
Adgar Poland     02/12/2014
Grupa Adgar dokonała uroczystej inauguracji gruntownie zmodernizowanego kompleksu biurowego Adgar Park West wraz z wyjątkową strefą sportu i rekreacji AdgarFit.
Szeroko zakrojona przebudowa została ukończona w ciągu zaledwie 136 dni. Jednym z najbardziej spektakularnych elementów AdgarFit jest pięciopiętrowe szklane atrium, które stało się nową fasadą budynku od strony Alei Jerozolimskich. Kolejnym unikalnym elementem jest świecąca w ciemności bieżnia okalająca kompleks. Wykonana jest z tworzywa, które nigdy nie zamarza, dzięki czemu można na niej trenować przez cały rok. Jest to pierwsza bieżnia tego typu w Europie kontynentalnej. Na kompleks Adgar Park West składają się trzy budynki biurowe o łącznej powierzchni 44,600 m kw. Zarówno elewacje, jak i przestrzenie wspólne wewnątrz budynków zostały poddane gruntownej modernizacji według projektów autorstwa wielokrotnie nagradzanej pracowni architektonicznej Hermanowicz Rewski.
Adgar Fit     29/09/2014
W ADGARFIT POWSTANIE CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ PORTAMEDICA
Grupa Adgar pozyskała kolejnego najemcę wyjątkowej strefy sportu, rekreacji, zakupów i spotkań dla fanów aktywnego stylu życia – AdgarFit, która powstaje na parterze kompleksu biurowego Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich 181 w Warszawie. Firma podpisała umowę z PortaMedica, platformą medyczną, która będzie prowadziła w obiekcie Ośrodek Rehabilitacji i Medycyny Sportowej oraz Centrum Dietetyki Sportowej. Przy zawieraniu transakcji doradzała firma Colliers International. Umowa najmu została podpisana na 5 lat. Strefa sportu AdgarFit jest już wynajęta w 80%.
Mateusz Kaźmierczak     05/09/2014
JAK WSTAĆ OD BIURKA I ZACZĄĆ BIEGAĆ
Radzi Mateusz Kaźmierczak z zawodowego zespołu sportowego AdgarFit Pro Team, którego członkowie 2 razy w tygodniu prowadzą w Warszawie otwarte, bezpłatne treningi biegowe Bieganie stało się w ostatnich latach najbardziej popularną dyscypliną sportową wśród Polaków. Wyniki badania Sponsoring Monitor pokazują, że liczba osób biegających w Polsce w ciągu pięciu lat zwiększyła się ponad trzykrotnie. Mimo to, nadal wiele osób, które każdego dnia spędzają 8 godzin za biurkiem, ma trudności z systematycznym uprawianiem sportu. Jak zmobilizować się do regularnego biegania, gdy słabnie początkowy zapał? Jak rozsądnie zaplanować treningi, aby przyniosły najlepsze efekty? Poniżej rady Mateusza Kaźmierczaka, zawodnika AdgarFit Pro Team.
Adgar Poland     30/06/2014
ADGARFIT PRO TEAM ZGARNIA MEDALE W POLSCE I NA ŚWIECIE
Dwa razy srebro na 26. Mistrzostwach Polski w triathlonie w Ełku, 7-8 czerwca Bardzo udany start w zawodach Pucharu Świata w Meksyku Dwa pierwsze miejsca na Garmin Iron Triathlon 2014 w Ślesinie, 8 czerwca Złote medale we wszystkich kategoriach na zawodach ISRAMAN w Izraelu, maj 2014 W czerwcu zawodnicy profesjonalnej drużyny sportowej AdgarFit Pro Team odnieśli sukcesy w jednych z najważniejszych zawodów w Polsce i na świecie. Na 26. Mistrzostwach Polski w triathlonie w Ełku na dystansie olimpijskim, Maria Cześnik zdobyła srebro wśród kobiet, a Mateusz Kaźmierczak wśród mężczyzn. Ci sami zawodnicy zaliczyli także bardzo udany występ podczas Triathlonowego Pucharu Świata ITU 2014 w Huatulco w Meksyku. Natomiast Joanna Susmanek i Mikołaj Luft stanęli na najwyższych stopniach podium na prestiżowych zawodach z serii Garmin Iron Triathlon 2014 w Ślesinie. W maju cała drużyna zdobyła wszystkie złote medale na triathlonowych zawodach ISRAMAN w Izraelu, a w planach ma kolejne występy w Polsce i na świecie.